اعتبار گواهینامه ها اعتبار گواهینامه ها

سازمان بین المللی کار (International Labour Organization)
معتبرترین سازمان در تایید مدارک تحصیلی و همچنین مبنای ارزش‌گذاری و سنجش مدارک در جهان، سازمان جهانی کار (ILO) است. این سازمان یکی از هسته‌های تخصصی سازمان ملل را تشکیل می دهد و متشکل از اتحادیه‌های کارگری، دولت‌ها و شرکت‌ها می‌باشد. مقر این سازمان در شهر ژنو سوییس است. طبقه بندی استاندارد بین المللی مشاغل (International Standard Classification Occupations) که توسط سازمان بین المللی کار انجام شده است، ایسکو (ISCO) نامیده می شود. تمامی مدارک ارایه شده در آموزشگاه کامپیوتر دکتر هدایتی دارای کد ISCO می باشند.
کشورهایی که مدارک سازمان جهانی کار را معتبر می‌دانند عبارتند از 187 کشور که شامل کشورهای آمریکا، فرانسه، کانادا، آلمان، انگلیس و سوئیس نیز می‌باشند. شما می‌توانید برای مشاهده لیست کامل این کشورها به سایت سازمان جهانی کار مراجعه نمایید.

Snow
Forest
Mountains

 

اعتبار مدارک سازمان فنی حرفه‌ای
مدارک دریافتی از سازمان فنی و حرفه‌ای درصورتی‌ که ترجمه شوند و به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه ممهور شوند، در خارج از کشور در سطح مدارک دانشگاهی و حتی به نظر معاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مدارکی که دارای کد ISCO هستند، بیشتر از مدارک دانشگاهی در کاریابی اعتبار دارند. این مدارک قابلیت استعلام آنلاین را نیز دارند. ضمنا فقط گواهینامه ها و مدارکی که مرتبط با سازمان آموزش فنی و حرفه ای هستند و نمونه های آنها را در زیر مشاهده می کنید، در داخل کشور از نظر وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی و سازمانها و کارخانه های مختلف قابل قبول می باشند.

نظر معاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مورد اعتبار این گواهینامه ها در ایران و جهان .....

مزایای گواهینامه های سازمان فنی و حرفه‌ای
- دارای اعتبار بین المللی در 187 کشور جهان
- اولویت در صدور پروانه کسب
- امکان برخورداری از تسهیلات خود اشتغالی و کارآفرینی نزد بانک ها بر اساس ضوابط مربوطه
- احتساب ساعات آموزشی به عنوان سنوات تجربی در کارگاه های مشمول طرح طبقه بندی مشاغل
- قابلیت تطبیق با برخی واحدهای درسی آموزش و پرورش به منظور کسب مدرک دیپلم در رشته های کاردانش
- دارای اعتبار به منظور احراز صلاحیت حرفه ای در بخش های مختلف

 
- برای مشاهده کارتها و گواهینامه ها با جزییات بیشتر بر روی آنها کلیک کنید.

آموزشگاه کامپیوتر دکتر هدایتی