درباره ما

مجتمع آموزشی دکتر هدایتی

آموزشگاه کامپیوتر دکتر هدایتی تنها یک مرکز آموزشی شناخته شده نیست بلکه یک اندیشه ی مبتکر و تواناست که از بیست سال پیش با شور و شوقی وصف ناپذیر، در زمینه های آموزشی، کاریابی واستخدام فراگیر، در تلاش و تکاپو بوده و به این نتیجه رسیده است که مهارت شغلی مناسب و امروزی، آینده ی روشن ایران و ایرانی را رقم می زند. اگر روزگاری آموزش فقط یک امتیاز بود، اکنون یک ضرورت مهم اجتماعی است زیرا هزاره ی سوم، زمان ارتباط و اطلاع رسانی است، کاری که فقط بر مبنای روش تخصصی و در عین حال کوتاه و مفید امکان پذیر است. آموزشگاه کامپیوتر دکتر هدایتی، که از سال ۱۳۷۹ با دریافت مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، زیر نظر وزارت کار و امور اجتماعی، به تحقق این نیاز اجتماعی پرداخته است، هم اکنون با داشتن استادان متخصص و با تجربه و نامدار، تلاش و تکاپو و نتیجه گیری درخشانش را در این راه ادامه می دهد.

دو

دوره های شبکه و IT

دوره جامع شبکه (ABC) - دوره های Cisco - دوره +Network - میکروتیک - مجازی سازی - دوره پیشرفته نفوذ (PWK) - دوره (CEH) - دوره Penetrating with python

بیشتر ...
بر

برنامه نویسی و طراحی وب

دوره جامع طراحی وب سایت (CIW) - برنامه نویسی با Python - برنامه نویسی با #C - طراحی وب سایت با PHP و MySQL و JavaScript - بهینه سازی وب سایت (SEO)

بیشتر ...
دو

دوره های Data Science

مدرس مهندس سیفی از دانشگاه ساپینزای ایتالیا. این دوره برای پنجمین سال متوالی به عنوان یکی از پر درآمدترین و آینده دار ترین دوره ها شناخته شده است.

بیشتر ...