دوره های سیسکو، CCNP ،CCNA دوره های سیسکو، CCNP ،CCNA


شرکت سیسکو بزرگترین و معروف ترین شرکت تولیدکننده تجهیزات شبکه و ارتباطات در دنیاست.
سیسکو یک شرکت هولدینگ چند ملیتی واقع در ناحیه ای معروف به سیلیکان ولی در شهر سن‌خوزه در ایالت کالیفرنیا امریکاست.
فعالیت اصلی شرکت سیسکو طراحی، تولید و فروش سخت افزارهای شبکه، تجهیزات ارتباطاتی و ارتباطات راه دور و دیگر خدمات و محصولات های تک در این زمینه است. سیسکو معمولا تجهیزات تولیدی خود را با سه نام تجاری سیسکو، لینکسیس و ساینتیفیک به فروش می‌رساند.
سیسکو چیست؟
سیسکو یک شرکت هولدینگ چند ملیتی واقع در ناحیه ای معروف به سیلیکان ولی در شهر سن‌خوزه در ایالت کالیفرنیا امریکاست. که نام لغوی سیسکو از کلمه سانفرانسیسکو گرفته شده است که مخففی از این اسم است. نماد شرکت منعکس کننده اصلیت سان فرانسیسکویی آن است، که نشان دهنده پل گلدن گیت است که به سبک خاصی طراحی شده‌است. در اکتبر ۲۰۰۶، سیسکو نماد جدید خود را که از نماد قبلی ساده تر و ساخته یافته تر بود به نمایش گذاشت. همانطور که می‌دانید شرکت سیسکو بعنوان بزرگترین و معتبرترین شرکت در زمینه ساخت، طراحی و اجرای شبکه‌های کامپیوتری و تجهیزات ارتباطاتی و ارتباطات راه دور آن در جهان شناخته شده است.

 

نظرات دانش آموختگان

فرید قریشی
فرید قریشی

من از سن 12 سالگی آموزشگاه کامپیوتر دکتر هدایتی بودم و به لطف اساتیدم و مدیریت این مجموعه با فراهم کردن دوره های جدید پیشرفت خوبی داشتم. دوره های من با ICDL شروع شد و بعد با دوره های شبکه با محوریت سیسکو ادامه پیدا کرد. بقیه آموزش ها رو در هدف System Administrator در قالب دوره هایی مثل Virtualization و Linux + گذروندم و در این مدت استاد سیفی همه مطالب رو به صورت کانسپچوال در اختیارمون قرار داد به صورتی که بعدا با مواجهه با سناریوهای متفاوت دچار ضعف نشیم و بعدا هم برای بحث Automation در شبکه وارد کلاس برنامه نویسی شدم و طول همه این مدت نحوه تدریس اصولی اساتید باعث یادگیری پایه ای مطالب شد.